Plek vol historie

Op deze bijzondere plek vol met historie is ons kantoor gevestigd. Het is het voormalige directiekantoor van de Scheepswerf De Hoop.

In 1889 werd de scheepswerf opgericht en dit was het startpunt van een florerend bedrijf. Nadat het in de Tweede Wereldoorlog volledig is verwoest, werd deze na de oorlog weer opnnieuw opgebouwd. In 1920 is dit pand gerealiseerd waar onder andere de directie kantoor hield. In de jaren 70 is er een verdieping boven op geplaatst.

Plek vol historie
Foto kantoor hal
Foto kantoor trap
Foto kantoor galzen plafond

Tijdloze details achter de gevel

Op dit moment wordt het pand opgeknapt en oogt het van buiten misschien nog wat minder fraai, maar van binnen gaat mijn makelaarshart harder kloppen. De originele tegeltjes op de vloer, de imposante trappenpartij en de prachtige glas in lood ramen geven het pand brengen je weer helemaal terug in de tijd. Het oude directiekantoor is nog steeds in de staat zoals deze vroeger was.

In 2021 werd de scheepswerf, na 130 jaar historie, failliet verklaard. Op dit moment worden er nog projectmatig schepen en jachten gebouwd en zijn in het oude kantoorpand diverse bedrijven gevestigd.

Zie ik je binnenkort op mijn mooie kantoor? Bel of app gerust voor een afspraak!

Tijdloze details achter de gevel

Uitgelicht aanbod

Onze nieuwste woningen in beeld

Bekijk ons volledige aanbod